Сьогодні я хочу запропонувати Вам правильне та ергономічне вирішення питання очистки води у заміському будинку. Усі, хто колись будував або купував будинок, стикалися з потребою одержання якісної води: як питної, так і технічної.

 Сучасне заміське помешкання обладнане великою кількістю приладів, які використовують холодну воду або нагрівають її. Усі пристрої, які контактують з водою, потребують якісну воду за хімічним складом, а деякі – ще й біологічно чисту. Що потрібно зробити для того, щоб зберегти побутову техніку у Вашому заміському будинку у гарному стані?

 По перше, треба визначити хімічний склад води альтернативних джерел, з яких Ви будете використовувати воду. Якщо Ви вирішили встановлювати обладнання для фільтрації води, бажано проконсультуватися у фахівця (фірми-постачальника обладнання), які параметри потрібно виміряти. Це допоможе зекономити Вам кошти й оптимізувати підбір обладнання.

 Деякі фірми пропонують безкоштовний аналіз води або так-званий «тест». Здебільш, це аналізи якості води, які визначають, чи є у Вашій воді певна речовина, а також її кількість (з дуже великою похибкою). Ці аналізи можуть спричинити неякісний підбір фільтруючого обладнання та хибне програмування бортових комп’ютерів, які відповідають за роботу цього фільтра. Тобто, Ви будете вкладати гроші в обладнання та витратні матеріали, при цьому отримуючи неякіснуводу, якав кращому випадку, буде виводити з ладу Вашу побутову техніку, а в гіршому – може зашкодити Вашому здоров’ю.

 Безкоштовні аналізи можуть робити лише дуже прибуткові фірми і тільки у випадку, якщо Ви - їхній потенційний клієнт. Вартість визначення одного параметру води коливається від 30 до 120 гривень. Для підбору фільтруючого комплексу потрібно не менш п’яти параметрів. Тому раджу за «кількісними» аналізами води (які максимально точно визначають кількість речовини в одиницях вимірювання на певний об’єм) звертатися до акредитованих лабораторій, або до фірми-постачальника обладнання, яка гарантує якість його підбору і роботи.

 Друге – підбір обладнання та визначення його розташування. Воно має бути компактним, мати доступ для обслуговування і не заважати іншим приладам. Для аналізу технічних умов потрібен фахівець з фірми-постачальника і виконавця монтажних робіт. Бажано вимагати розрахунок собівартості очищеної води, оскільки інколи собівартість очищення в декілька разів може перевищувати собівартість привізної води.

 Ніколи не купуйте перше-ліпше, тому що воно дешеве і має великий ресурс. Здебільш цей ресурс виробник вирахував за рахунок найнижчого показника речовини у воді, яка підлягає фільтрації.

 Третім етапом є встановлення та використання фільтруючого обладнання. У сучасних системах водо підготування для економії грошей розділяють етапи очистки.

 Класична схема:

1. Виводиться неочищена вода для поливу присадибної ділянки та ін.

2. Вода, підготовлена для сантехніки та побутової техніки.

3. Вода, доведена до питних стандартів (використовується тільки для пиття та приготування їжі).

 Застосування подібної схеми неабияк заощадить Вам кошти на розхідні матеріали для Вашого фільтруючого обладнання.

 Хибною є думка, що можна заощадити гроші, розподіливши функції між різними фірмами під час встановлення фільтра (постачальник обладнання – «інтернет», монтаж – «кум + сусід», дешеві витратні матеріали, здебільш невисокої якості). Зрештою, за роботу обладнання і якість води ніхто не відповідатиме. Це може призвести до подвійних витрат.

 Наша фірма використовує матеріли і фільтруючі системи світових брендів. Уся продукція має міжнароднісертифікати та відповідає всім прийнятим стандартам. Ми використовуємо обладнання, яке технічно та матеріально забезпечене, тобто Ви отримуєте гарантію, що протягом не менше п’яти років Ваші фільтри будуть забезпечені розхідними матеріалами та запчастинами.

 Не соромтеся консультуватись у наших фахівців, адже ми прагнемо для Вас здоров’я і максимального комфорту! ТМAKVIUSзавжди до Ваших послуг!

  З Повагою С.О. Ковцун від ТМ AKVIUS.

  У наступній статті ми Вам розповімо про фільтри для питної води.