Фільтри для води на сьогодні вже є невід’ємною частиною сучасного помешкання (як квартири, так і заміського будинку). Наше століття, на жаль, екологічно нестабільне, і тому якість води, як муніципальної так і з альтернативних джерел, не відповідає нашим щоденним потребам. Сучасні помешкання з кожним днем поповнюються побутовою технікою, яка дуже вибаглива до якості води, оскільки від цього залежить термін роботи устаткування.

 Здоров’я людини під впливом екологічного навантаження стає більш вразливим. Для його підтримки та відновлення нам потрібна чиста, якісна, біологічно безпечна вода (без антибіотиків, хімічних сполук, радіоактивних елементів), з гарними смаковими якостями.

 ТМ AKVIUS пропонує свої послуги із консультації, придбання, встановлення та подальшого сервісного обслуговування високоякісних фільтрів для очистки води. У наших торгових точках Ви можете придбати фільтри для води різних світових брендів та комплектуючі до них. Усі фільтри, які пропонує ТМ AKVIUS, мають європейські та українські сертифікати, а також адаптовані до місцевої якості води. Користуючись послугами сертифікованої лабораторії міста Чернівці, фахівці ТМ AKVIUS допоможуть визначити склад води у Вашому колодязі, свердловині чи альтернативному джерелі і підібрати обладнання для очистки. Ми гарантуємо грамотний підбір устаткування, яке буде збалансоване за якістю та собівартістю води. На усе запропоноване обладнання надається технічна підтримка, запчастини та витратні матеріали, а також забезпечується гарантійним терміном експлуатації та післягарантійним обслуговуванням.

 Якісна робота фільтрів для води залежить від кваліфікованого монтажу, своєчасного обслуговування та моніторингу якості води. Тому ми пропонуємо скористатися нашими послугами. За допомогою сучасних пристроїв ми відстежуємо термін заміни фільтрів. Кожен з наших фахівців забезпечений індивідуальними відкаліброваними приладами моніторингу якості води після фільтрувального обладнання. За бажанням клієнта можна також обладнати побутовий фільтр додатковими пристроями для контролю якості води та терміну використання розхідних матеріалів. Усі наші співробітники мають більше двох років професійного стажу, тому ТМ AKVIUS гарантує якісний, своєчасний та кваліфікований сервіс.

 Ми вдячні Вам за час, який Ви приділили нашій статті. Сподіваємось, що Ви подбаєте про своє здоров’я та здоров’я Ваших рідних і станете нашими клієнтами, тому що якісну чисту воду не замінить ні придбання жодного побутового пристрою чи сучасного автомобіля, ні відвідування ательє мод. Ви – кравець свого здоров’я, а вода це Ваша тканина. Фахівці ТМ AKVIUS подбають про її якість за допомогою нашого обладнання.

 Наші співробітники завжди будуть раді допомогти Вам із будь-якими запитаннями стосовно очистки води.

 Шануйте себе, бо Ви цього варті!

 З Повагою С.О. Ковцун від ТМ AKVIUS.