Наш організм більше, ніж наполовину, складається з води. Людині необхідно постійно підтримувати цей баланс. Чому обов'язково потрібно пити чисту воду і як правильно це робити?

Всі ми знаємо, що людина повинна випивати достатню кількість води щодня. Нам твердять про це лікарі та дієтологи, журнали про правильне харчування, адепти здорового способу життя. Однак у всіх цих закликах на перший план виходить швидше «треба», а не «чому».

Як правильно пити воду?

Якщо ваш організм не звик до великої кількості води, то не треба намагатися влити її в себе насильно. Поступово збільшуйте норму. Як правило, звикання відбувається протягом одного-двох тижнів.

Воду організм отримує також з овочів, фруктів і інших продуктів і напоїв. Слідкуйте за тим, як налаштований саме ваш організм. Універсальні 6-8 склянок можуть бути не вашою нормою.

Корисно починати свій день зі склянки води натще. Це запускає всі необхідні процеси в організмі і пробуджує його.

Аквіус Чернівці - фільтри для води

Пити під час їжі не рекомендується, так як це розбавляє шлунковий сік і розтягує шлунок. Звідси відчуття тяжкості і здуття живота. Однак це не означає, що потрібно зовсім забути про питво. Волога потрібна шлунку для кращого засвоєння їжі, проте воду можна пити лише в помірних кількостях.

Рекомендується пити воду за 20-30 хвилин до їжі. Так, щоб на момент прийому їжі рідини в шлунку вже не залишилося.

Що стосується пиття після їди, то якщо в раціоні були білкові продукти, пити воду не рекомендується ще 3-4 години. А якщо ж рослинні, то досить почекати 1,5-2 години.

Перевагу краще віддавати саме чистій воді, а не будь-яким іншим напоям. У ній немає ні калорій, ні солей, ні цукру, ні інших елементів, здатних нашкодити організму.

Якщо ви відправляєтеся на прогулянку, то краще випити воду вдома. В процесі ходьби пити не рекомендується, так як це посилить процес потовиділення і, як наслідок, процес зневоднення.

Вода повинна бути не холодною, а теплою, а випивати її потрібно не залпом, а маленькими ковтками.

Важливо пам'ятати, що вода вимиває з організму не тільки шкідливі речовини, але і корисні мікроелементи. Додайте в свій раціон більше корисних овочів, фруктів, горіхів і інших продуктів, багатих на вітаміни.

Що зробити щоб мати чисту воду вдома щодня?

Все просто - варто встановити фільтри для води. 

Фірма АKVIUS понад 10 років працює у Чернівцях, щоб забезпечити клієнтів чистою якісною водою. 

Аквіус Чернівці - фільтри для води

Наші співробітники допомагають мешканцям м. Чернівці і Чернівецької області вирішити будь-які проблеми із очищенням води. 

Якщо Ви проживаєте у приватному будинку, ми визначимо, чи Вам потрібно покращити якість води,  яку Ви споживаєте,  зробивши загальний та біохімічний аналіз (за потреби). Виявивши проблему,  підготуємо для Вас комерційну пропозицію, яка містить кількісні і якісні показники води,  підбір фільтруючого обладнання, а також розрахуємо його вартість. 

На усі фільтри для очистки води надаємо гарантію (1-2 роки). 

Після монтажу фільтрів ми забезпечуємо їх сервісне обслуговування,  планову заміну комплектуючих. Вам не потрібно ні про що турбуватися, ми вчасно зателефонуємо Вам та нагадаємо,  коли потрібно проводити сервісне обслуговування. 

Ми завжди на зв'язку з нашими клієнтами,  готові допомогти Вам та відповісти на запитання!
Будьте здорові - вживайте чисту воду!